محصولات ما

لوازم جانبی فلاش تانک

قطعا هر چه قدر مراقب تجهیزات  سرویس بهداشتی خود مانند فلاش تانک و لوازم جانبی و قطعات آن باشید، باز هم شرایطی پیش می آید تا شما مجبور به خرید و تعویض این قطعات خواهید بود. لوازمی که در سرویس بهداشتی نصب می شوند، اصولا عمر کوتاه تری نسبت به باقی لوازم خانگی دارند. علت این عمر کوتاه این است که شما در طول روز به طور مداوم در حال استفاده از محصولات سرویس بهداشتی می باشید.

 همچنین این محصولات با آب بسیار در تماس هستند که خود یک دلیل بزرگ برای خرابی می باشد. پس تا اینجا متوجه شده اید که هر چه قدر محصولات باکیفیت خریداری کنیدو به خوبی از آن ها نگهداری کنید، باز در موقعیت تعویض این لوام قرار خواهید گرفت. یکی از محصولاتی که در سرویس بهداشتی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد، لوازم جانبی فلاش تانک است.

از جمله لوازم جانبی و قطعاتی که می توان در تانکرهای تخلیه به آن اشاره نمود، مواردی همچون کلیدهای فلاش تانک، شاسی فلاش تانک و صفحه های کلید است. همانطور که می دانید فلاش تانک ها مخزن های پر آبی هستند که به منطور تخلیه مواد زائد و اضافی درون کاسه توالت ساخته شده اند. اگر شما هم می خواهید در رابطه با این محصولات اطلاعاتی کسب کنید، با ما همراه باشید تا نمونه ای از لوازم جانبی و قطعات فلاش تانک ها را برای شما آشنا کنیم.

لوازم جانبی فلاش تانک

کاربرد فلاش تانک ها

به طور کلی فلاش تانک یک مخزن آب است که که در قسمت پشت توالت در سرویس بهداشتی جای می گیرد. این مخزن آب دارای یک مجرا برای ورود آب می باشد که به لوله آب در دیوار متصل است. در نهایت آب به وسیله آن ورودی در مخزن به میزان مناسب و مطلوبی پر شده است و در آن نیز نگهداری می شود. از سمت دیگر این مخزن دارای یک لوله خروجی است که به داخل کاسه توالت منتهی می شود. 

هنگام استفاده از سرویس بهداشتی آب جمع شده داخل مخزن تخلیه و داخل کاسه توالت سرازیر می شود. همچنین این مخازن دارای اهرم و دکمه ای هستند که به منظور خالی شدن آب استفاده می شود. حالا می توانیم به لوازم جانبی فلاش تانک بپردازیم. در واقع یکی از مهم ترین لوازم جانبی و قطعاتی که در فلاش تانک استفاده می شود و مدل های زیادی نیز دارد، کلید فلاش تانک است.

برخی مزایای استفاده از لوازم جانبی فلاش تانک ها

  • صرفه جویی در مصرف آب
  • جلوگیری کردن از رشد باکتری اب وجود یک لایه آنتی باکتریال
  • ایجاد فضای اضافه و اشغال فضای کم با وجود فلاش تانک های توکار
  • کاهش بیماری بهداشتی و عفونی با استفاده از لوازم جانبی فلاش تانک ها
  • جلوگیری از مصررف آب با کمک صفحه کلید و تنظیم حجم آب
  • عدم دخالت دست با خرید فلاش تانک های اتوماتیک

لوازم جانبی فلاش تانک

کلید فلاش تانک چیست؟

صفحه کلید فلاش تانک یکی از اساسی ترین لوازم جانبی فلاش تانک به حساب می آید و نقش مهمی را در کنار تانکرهای تخلیه ایفا می کند. به طور کلی پس از اینکه فلاش تانک پشت دیوار در سرویس بهداشتی منزل شما نصب می شود، تنها راه ارتباطی باقی مانده شما با آن همین کلیدها است. تمامی فلاش تانک ها دارای دو کلید جدا می باشند که مصرف آب شما را در دو حالت کم و زیاد برای تخلیه کنترل می نماید. همچنین ابعاد صفحه کلی فلاش تانک ها تقریبا بزرگ می باشند تا به شما این امکان را بدهد که بتوانید به راحتی با مخزن آب در پشت دیوار ارتباط برقرار کنید و بتوانید آن ها را کنترل نمایید.

همچنین شما با نصب این لوازم جانبی فلاش تانک می توانید علاوه بر عملکرد بهتر و راحتی بیشتر، زیبایی را برای فضای سرویس بهداشتی خود به ارمغان آورید.همچنین این مدل ها نمونه های متفاوتی دارد و می توانید در طرح و شکل های مختلف آن را در بازار خریداری نمایید.

کلام آخر

حالا با اهمیت و تعریف این لوازم جانبی فلاش تانک ها آشنا شدید و می دانید که بودن آن ها در کنار تانکرهای تخلیه در سرویس بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید این لوازم جانبی و قطعات می توانید به فروشگاه های معتبر آنلاین و حضوری در سراسر کشور مراجعه نمایید. همچنین خوب است که قبل از خرید با مشاوران و کارشناسان و طراحان داخلی برای خرید مناسب تر در ارتباط باشید.

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
شروع چت
مشاوره رایگان و خرید